CEMEX je předním světovým výrobcem a dodavatelem stavebních materiálů s dlouholetou tradicí, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích světa. V České republice CEMEX provozuje 75 betonáren, 17 štěrkoven a kamenolomů, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu. CEMEX v České republice zaměstnává kolem 1250 zaměstnanců.

* Řidič – strojník (obsluha čerpadla betonu) Praha

Pracovní náplň:

  • práce s čerpadlem betonu

Očekáváme:

  • řidičský průkaz sk. C
  • zkušenost s čerpadlem betonu výhodou
  • strojnický průkaz - není podmínkou, možnost získat jej u nás

Nabízíme:

  • dynamickou a zajímavou práci v prostředí mezinárodní společnosti
  • možnost získat strojnický průkaz
  • řidičům autodomíchávače zaučení na řidiče čerpadla betonu
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, atd.)

Místo výkonu práce:

Praha a okolí

Nástup:

  • ihned - dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

CEMEX Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Josef Blaho
Telefon: +420 603 291 659