CEMEX je předním světovým výrobcem a dodavatelem stavebních materiálů s dlouholetou tradicí, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích světa. V České republice CEMEX provozuje 75 betonáren, 17 štěrkoven a kamenolomů, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu. CEMEX v České republice zaměstnává kolem 1250 zaměstnanců.

Obsluha betonárny Stodůlky

Pracovní náplň:

• obsluha betonárny
• ostatní činnosti související s provozem betonárny

Očekáváme:

• SOU
• předchozí zkušenost s ovládáním strojů (přihrnovače, jeřáby, zemní stroje) vítána
• technickou zdatnost pro ovládání strojů
• časovou přizpůsobivost

Nabízíme:

• zázemí úspěšné firmy
• odpovídající mzdové podmínky
• dlouhodobá spolupráce formou brigády

Místo výkonu práce:

• Praha - Stodůlky

Nástup:

  • ihned - dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Stodůlky

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 10. 2018 do 1. 10. 2019

Zadavatel

CEMEX Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Josef Blaho
Telefon: +420 603 291 659