CEMEX je předním světovým výrobcem a dodavatelem stavebních materiálů s dlouholetou tradicí, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích světa. V České republice CEMEX provozuje 75 betonáren, 17 štěrkoven a kamenolomů, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu. CEMEX v České republice zaměstnává kolem 1250 zaměstnanců.

Oblastní technolog

Pracovní náplň:

• Zajišťuje technologickou činnost spojenou s výrobou betonové směsi
• Správa a kontrola receptur
• Kontrola vstupních materiálů pro výrobu
• V součinnosti s manažerem jakosti zajištění certifikace výrobků
• Zajišťování a případné provádění odběrů a zkoušek na stavbách
• Řešení stížností zákazníků na vyráběné produkty po technologické stránce
• Dodržování „technologické kázně“ v souladu s platnými nařízeními
• Spolupráce s výrobním a obchodním oddělením

Očekáváme:

• Vzdělání technického směru
• Praxe ve stavebnictví
• Přesnost, svědomitost, orientace na detail
• Výborné organizační dovednosti
• Prokazatelná znalost MS Excel

Nabízíme:

• Práci po boku zkušených odborníků v prostředí mezinárodní společnosti
• Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
• Zajímavé zaměstnanecké výhody: stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, cafeterie v hodnotě 11 000 Kč ročně (možnost čerpat na sport, kulturu, zdraví), nadstandardní příplatky, dovolená 5 týdnů, mimořádné odměny, odměny za doporučení nového zaměstnance 20 000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění (až 1200 Kč měsíčně), příspěvek při dočasné pracovní neschopnosti, výhodné ceny firemních výrobků, bezúročné půjčky, možnost využití firemních rekreačních zařízení za zvýhodněné ceny, občerstvení na pracovišti, firemní akce pro zaměstnance

Místo výkonu práce:

Prachovice, Pardubice, Praha, Ústecký, Liberecký, Středočeský kraj

Nástup:

  • ihned - dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

102, 530 02  Pardubice-Semtín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

CEMEX Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Mgr. Martina Červinková
Telefon: +420 731 691 911