CEMEX je předním světovým výrobcem a dodavatelem stavebních materiálů s dlouholetou tradicí, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích světa. Do našeho marketingového týmu hledáme člověka na pozici:

PODPORA PRO DIGITÁLNÍ MARKETING–20hod./t.

Chceš se podílet na zajímavých kampaních, budovat značky ve světě digitálu a mít přístup k nejnovějším trendům v této oblasti? Chceš se stát součástí mezinárodnímu týmu, kde budeš mít možnost se spousty věcí naučit? Pokud Tě baví oblast digitálního marketingu a chceš se mu do budoucna věnovat, dej nám o Tobě vědět.

Pracovní náplň:

• Administrace webových stránek a dalších on-line nástrojů, aktualizace a tvorba obsahu
• Průběžná optimalizace stránek pro vyhledávače
• Rozvoj a správa digitálních marketingových kampaní
• Analýza návštěvnosti webů a reporting výsledků

Očekáváme:

• Samostatnost a iniciativu
• Dobré komunikační a organizační dovednosti
• Praktická znalost Microsoft Word/PowerPoint a Excel
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Základy HTML
• Cit pro detail – pro MKT design
a hlavně chuť se učit nové věci a rozvíjet se v tomto oboru

Nabízíme:

• Zázemí mezinárodní společnosti
• Kolektiv lidí, které jejich práce baví
• DPČ s 20 hodinovým úvazkem týdně
• Flexibilní pracovní dobu – možnost částečné práce z domova
• Podporu odborného růstu a osobního rozvoje
• Kvalitní zaškolení

Místo výkonu práce:

Praha - Stodůlky

Nástup:

  • ihned - dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Laurinova 2800/4, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)