Inspektor prediktivní údržby

Pracovní náplň:

• Samostatně provádí preventivní a prediktivní údržby, sběr a analýzu data z měření strojního zařízení (vibrace, tvrdost, teplota, tloušťka, ad) za účelem minimalizovat poruchy a maximalizovat časového využití výrobního zařízení.
• Podílí se na opravě technologických provozních linek ve výrobě cementu.
• Udržuje aktuálnost technických znalostí rozsahu svých činností, ovládá a využívá sw nástroje Word, Excel, Power Point, Microsoft Office Project, SAP, Outlook, TIS, Internet, Leonova, Termokamera, ad.
• Práce na ranní směně (pondělí - pátek)

Očekáváme:

• Střední odborná škola (vyučení) zaměření strojírenství
• Praxe v oboru min. 1 rok
• Platný svářecí průkaz – ruční obloukové svařování obalenou elektrodou, MIG/MAG, plamenové svařování (státní svářeč výhodou)
• Řidičský průkaz sk. B
• Flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

• Práci v prostředí mezinárodní společnosti
• Zajímavé zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Místo výkonu práce:

Prachovice (okres Chrudim)

Nástup:

  • ihned - dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 296, 538 04  Prachovice-Prachovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

CEMEX Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hana Cvejnová