Společnost CEMEX, přední celosvětový výrobce a dodavatel hotových betonových směsí, cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů s více než stoletou tradicí, hledá vhodné uchazeče/uchazečky na pozici:

Corporate Social Responsibility Specialist

Pracovní náplň:

• Koordinace lokálních CSR aktivit týkajících se závodu Prachovice a souvisejícího regionu dle Globální strategie společenské odpovědnosti
• Spolupráce a navazování strategických vztahů s místními komunitami v okolí Prachovic
• Vyhledávání a kontaktování partnerů pro CSR projekty
• Volba vhodných typů programů pro danou lokalitu
• Identifikace a zmírňování rizik vztahujících se k CSR
• Identifikace a využívání příležitostí vztahujících se k CSR

Očekáváme:

• Min. 3 let zkušeností s přípravou a realizací CSR projektů a programů
• Zkušenosti se spoluprací s různými zainteresovanými stranami (nevládní neziskové organizace, školy, orgány veřejné správy a samosprávy, veřejná kulturní střediska, místní komunity)
• Znalost místních poměrů či ochota je poznat
• Správa projektů a organizační dovednosti
• Zaměření se na plnění úkolů a dosahování stanovených cílů
• Ochota cestovat do Prahy
• Znalost MS Office
• Platný řidičský průkaz sk. B, - aktivní řidič
• Komunikativní AJ (mluvené i písemné formě)
• Plynná čeština

Nabízíme:

• Příležitost pracovat ve společnosti, nabízející příležitost kandidátům s různými zájmy, zázemím a odbornými znalostmi, ale sdílejícím společný cíl rozvoj společnosti
• Mezinárodní a multikulturní prostředí
• Možnost osobního rozvoje
• Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, plně hrazené stravenky zaměstnavatelem, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Místo výkonu práce:

Prachovice

Nástup:

  • ihned - dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 296, 538 04  Prachovice-Prachovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Kontakt

Michaela Štefančiková
Telefon: +420 730 185 359