Cementárna Prachovice, historicky významný výrobce cementu a důležitý zaměstnavatel v kraji, patřící do mezinárodní společnosti CEMEX (již 113 let zkušeností s cementem), hledá kandidáta na respektovanou pozici:

*Obchodní zástupce

Pracovní náplň:

•Odpovědnost za spokojenost zákazníků s našimi službami a výrobky
•Schopnost samostatné práce v daném regionu. Naše působiště je přímo v cementárně Prachovice (již 70 let)
•Aktivní účast na obchodní a marketingové strategii podniku
•Spolupráce na projektech zaměřených na rozvoj společnosti

Očekáváme:

•SŠ/VŠ
•Komunikativní typ s aktivním přístupem
•Znalost práce s programy MS Office
•Platný řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
•Základní znalost angličtiny nebo němčiny vítána
•Výhodou technické vzdělání nebo zkušenosti ze stavebního prostředí
•Schopnost rozvíjet své dovednosti a schopnosti

Nabízíme:

•Práci, která má smysl, a která je pro cementárnu důležitá
•Sdílení zkušeností na mezinárodní úrovni v rámci
•Možnost profesního růstu
•Zajímavé zaměstnanecké benefity na úrovni významných a seriózních zaměstnavatelů: stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, cafeterie v hodnotě 11 000 Kč ročně (možnost čerpat na sport, kulturu, zdraví), nadstandardní příplatky, dovolená 5 týdnů, mimořádné odměny, odměny za doporučení nového zaměstnance 20 000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek při dočasné pracovní neschopnosti, výhodné ceny firemních výrobků, bezúročné půjčky, možnost využití firemních rekreačních zařízení za zvýhodněné ceny, občerstvení na pracovišti, firemní akce pro zaměstnance

Místo výkonu práce:

Dle přiděleného regionu – střední Čechy až Českobudějovicko

Nástup:

ihned - dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 296, 538 04  Prachovice-Prachovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

CEMEX Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hana Cvejnová