Společnost CEMEX, přední celosvětový výrobce a dodavatel hotových betonových směsí, cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů s více než stoletou tradicí, hledá vhodné uchazeče na pozici:

* Mzdová účetní

I v těchto nelehkých časech „jedeme“ v CEMEXu dál a proto můžeme ubezpečit uchazeče, kteří se obávají přechodu do nového zaměstnání, že role Mzdové účetní v naší společnosti je a bude potřeba, Corona-NeCorona. Pokud uvažujete o změně, neváhejte nás kontaktovat.

Pracovní náplň:

• Samostatné vedení mzdového účetnictví (cca 400 mezd)
• Evidence docházky, správa osobních dat v SAP
• Reporting mzdových ukazatelů
• Mzdové poradenství zaměstnancům
• Komunikace se státními institucemi (zdravotní pojišťovny, ČSSZ, aj.)

Očekáváme:

• Výbornou praktickou znalost mzdové problematiky - bude testováno
• Zkušenost na obdobné pozici s větším počtem zaměstnanců
• Týmového ducha a ochotu se učit
• Výhodou je znalost AJ a SAP - nikoliv však podmínkou

Nabízíme:

• Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
• Denně čerstvé ovoce a zelenina na pracovišti
• Možnost home office
• Flexibilní pracovní doba
• Cafeteria 11.600Kč
• Příspěvek na penzijní připojištění až 1.300Kč
• 5 týdnů dovolené
• Příležitost pracovat v nadnárodní společnosti s multikulturním prostředím

Místo výkonu práce:

Praha - Stodůlky

Nástup:

  • ihned - dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Laurinova 2800/4, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Kontakt

Michaela Štefančiková
Telefon: 730 185 359