Technolog - Plzeňsko a Karlovarsko

Pracovní náplň:

- Nastavení receptur s ohledem na platnou legislativu a výsledky testování
- Spolupráce se čtyřmi svěřenými betonárnami, obchodními zástupci, týmem technologů
- Provádění zkušebních činností u čerstvého betonu jak na betonárně, tak na staveništi
- Provádění zkoušek kvality vstupních materiálů
- V případě potřeby účast a řešení na stížnostech a reklamacích

Očekáváme:

- Ochotu cestovat po svěřených betonárnách a stavbách
- Týmového hráče
- 1-2 roky zkušenosti ve stavebnictví/se stavebními technologiemi/v laboratoři
- Samostatnost a schopnost rozvržení si času a práce dle potřeby
- Min. SŠ s maturitou technického směru (optimálně ve stavebnictví)

Nabízíme:

- Zajímavou a různorodou práci v moderní a rychle rostoucí mezinárodní společnosti
- Odpovídající platové podmínky
- 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, Cafeteria - benefit účet, sleva na firemní výrobky, bezplatné půjčky zaměstnancům, firemní akce

Místo výkonu práce:

Plzeňský kraj

Nástup:

  • ihned - dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pardubický kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Možnost občasné práce z domova, vlastní organizace náplně práce, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

CEMEX Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Veronika Koutecká