Společnost CEMEX, přední celosvětový výrobce a dodavatel hotových betonových směsí, cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů s více než stoletou tradicí, hledá člověka na pozici:

Strojník lomů a drtíren

Pracovní náplň:

• obsluha nakládací a svozové techniky na úseku lomů
• obsluha linky drtírny

Očekáváme:

• SOU - odborné vzdělání, další odborná oprávnění nejsou podmínkou
• strojnický průkaz (čelní kolové nakladače)
• profesní řidičské oprávnění skupiny C, C+E nebo D
• zdravotní způsobilost

Nabízíme:

• práci po boku zkušených odborníků v prostředí mezinárodní společnosti
• možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
• zajímavé zaměstnanecké výhody: stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, kafetérie v hodnotě 11 600 Kč ročně (možnost čerpat na sport, kulturu, zdraví), nadstandardní příplatky, dovolená 5 týdnů, mimořádné odměny, odměny za doporučení nového zaměstnance 20 000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek při dočasné pracovní neschopnosti, výhodné ceny firemních výrobků, bezúročné půjčky, občerstvení na pracovišti

Místo výkonu práce:

Prachovice (okres Chrudim)

Nástup:

Dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 296, 538 04  Prachovice-Prachovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

CEMEX Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hana Cvejnová
Telefon: 731 691 911