Společnost CEMEX, přední celosvětový výrobce a dodavatel hotových betonových směsí, cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů s více než stoletou tradicí, hledá kolegu/kolegyni na pozici:

* Řidič autodomíchávače Náklo

Pracovní náplň:

- Přeprava čerstvého betonu za předepsaných podmínek
- Zodpovědnost za technický stav vozidla
- Ostatní činnosti související s provozem vozidla dle pokynů nadřízeného

Očekáváme:

- SOU
- Řidičský průkaz sk. C
- Profesní průkaz řidiče
- Praxe v řízení většího vozu podmínkou, autodomíchávače výhodou
- Zkušenost s řízením nákladních vozidel v terénu
- Slušné vystupování
- Flexibilita

Nabízíme:

- Dynamickou a zajímavou práci v prostředí mezinárodní společnosti
- Možnost získat strojnický průkaz na náklady firmy
- Zajímavý balíček zaměstnaneckých výhod (5týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, sleva na výrobky, zaměstnanecká půjčka, velice slušný obnos na penzijní připojištění, kafetérie apod.)

Místo výkonu práce:

Náklo

Nástup:

  • ihned - dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Náklo

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Kontakt

Michaela Štefančiková
Telefon: 730 185 359