Společnost CEMEX, přední celosvětový výrobce a dodavatel hotových betonových směsí, cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů s více než stoletou tradicí, hledá kolegu/kolegyni na pozici:

Dispečer výroby Napajedla

Pracovní náplň:

• dispečerská činnost, denní operativní úkoly
• přijímání zakázek na výrobu betonu
• zajišťování čerpání betonu z interních a externích zdrojů pro naše betonárny
• komunikace se zákazníky (zaznamenávání požadavku na další dny)
• přímá komunikace se stavbou a betonárnou
• zajištění optimálního využití vozidel

Očekáváme:

• minimálně středoškolské vzdělání (optimálně technické či stavební)
• optimálně 2roky zkušenosti s řízením dopravy na pozici dispečera, nebo obecně s nákladní dopravou
• MS Office – dobrá znalost
• ŘP sk. B - aktivní řidič
• odolnost proti stresu
• odpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

• zázemí úspěšné mexické společnosti
• odpovídající mzdové podmínky
• zaměstnanecké výhody (plně hrazené stravenky, 11 600,- Kč v kafeterii, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění až 1 300,- Kč měsíčně atd.)

Místo výkonu práce:

Napajedla

Nástup:

  • 1.4.2021

Informace o pozici

Místo pracoviště

Napajedla

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

CEMEX Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Tereza Černá