Cementárna Prachovice, významný výrobce cementu a důležitý zaměstnavatel v kraji, patřící do mezinárodní společnosti CEMEX, hledá kandidáta/kandidátku na pozici:

Hlavní důlní měřič

Pracovní náplň:

• Vykonávání činnosti Hlavního důlního měřiče podle vyhlášky ČBÚ č. 435 / l992 Sb. při výkonu hornické činnosti
• Projektování rozvoje lomu, plánování těžebních postupů, včetně skrývkových prací
• Zodpovědnost za správné a přesné měření přístroje PGNAA – fyzické kontroly stavu zařízení, včetně kontroly software
• Vedení, doplňování a uchovávání důlně měřické a geologické dokumentace při hornické činnosti

Očekáváme:

• Vysokoškolské vzdělání nejlépe v oboru geologie, hornické inženýrství, případně stavebnictví
• Osvědčení o odborné způsobilosti – Hlavní důlní měřič (ideálně včetně osvědčení – Báňský projektant)
• Alespoň 3 roky praxe v oboru důlního měřictví
• Znalost Anglického jazyka na úrovni B1
• Smysl pro zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

• Práci po boku zkušených odborníků v prostředí mezinárodní společnosti, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
• Zajímavé zaměstnanecké výhody:
- stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, Cafeteria v hodnotě až 11 600 Kč ročně,
- dovolená 5 týdnů, nadstandardní příplatky, mimořádné odměny,
- příspěvek na penzijní připojištění, výhodné ceny firemních výrobků, občerstvení na pracovišti, firemní akce pro zaměstnance

Místo výkonu práce:

Prachovice (okres Chrudim)

Nástup:

  • ihned - dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 296, 538 04  Prachovice-Prachovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

CEMEX Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Jana Blažková
Telefon: 731 691 911