Společnost CEMEX, přední celosvětový výrobce a dodavatel hotových betonových směsí, cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů s více než stoletou tradicí, hledá kolegu/kolegyni na pozici:

Social Impact Specialist

V roli Social Impact Specialist budete budovat a udržovat strategické vztahy s klíčovými partnery a komunitami, rozvíjet a koordinovat aktivity se sociálním dopadem a starat se o to, aby byla společnost CEMEX v České republice dobře přijímána.

Pracovní náplň:

• Koordinace lokálních CSR projektů (rekonstrukce stezky, bezpečnost silničního provozu, environmentální projekty, podpora místních farmářů a chráněných dílen ad.)
• Spolupráce na globálních a celoevropských komunitních projektech a kampaních
• Impact management a spolupráce na vývoji strategií s cílem maximalizovat pozitivní a minimalizovat negativní dopady působení společnosti CEMEX na českém trhu
• Komunikace CSR aktivit v rámci společnosti, úzká spolupráce s týmy interní komunikace a marketingu
• Networking a péče o dobrou pověst CEMEXu jako společensky zodpovědné firmy
• Koordinace a organizace lokálních programů firemního dobrovolnictví
• Zodpovědnost za rozpočet, včetně správy darů a sponzorství

Očekáváme:

• Zkušenosti s budováním vztahů s klíčovými partnery a ideálně i s firemní komunikací
• Umění jednat s lidmi, rozvíjet vztahy a koordinovat projekty
• Samostatnost, iniciativa, nápady, realizační síla a schopnost dotahovat věci do konce
• Schopnost práce s textem a chuť psát
• Velmi dobrá znalost češtiny i angličtiny
• Aktivní znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Nabízíme:

• Mutikulturní prostředí a multioborový profesní přesah
• Velmi přátelský a nápomocný kolektiv
• Prostor pro kreativitu a možnost uplatnit vlastní nápady
• Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na penzijní připojištění atd.
• Flexibilní benefity (Cafeteria)
• Multisport karta

Místo výkonu práce:

Praha či Prachovice (okr. Chrudim)

Nástup:

  • ihned - dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

CEMEX Czech Republic

Kontakt

Beáta Brdárska
Telefon: +420 735 129 634