Společnost CEMEX, přední celosvětový výrobce a dodavatel hotových betonových směsí, cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů s více než stoletou tradicí, hledá kolegu/kolegyni na pozici:

Vedoucí mobilní betonárny Polom - Nový Jičín

Pracovní náplň:

• vedení mobilní betonárny Polom v Moravskoslezském kraji
• řízení provozu a obsluha betonárny
• údržba zařízení na betonárně
• telefonická komunikace se zákazníky
• ostatní činnosti související s provozem betonárny

Očekáváme:

• SOU
• flexibilitu - je možné, že se mobilní betonárna (akt. Polom) bude do budoucna přesunovat, dle potřeb staveb
• předchozí zkušenost vítána
• uživatelská znalost práce na PC
• řidičský průkaz sk. C
• strojnický průkaz výhodou
• trestní bezúhonnost
• časově přizpůsobivou a loajální osobnost

Nabízíme:

• zázemí úspěšné firmy
• odpovídající mzdové podmínky
• zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, dodatková dovolená, penzijní připojištění až 1.300; Vital+Flexi passy až 11.600,- ročně apod.)
• možnost získat strojnický průkaz na náklady firmy

Místo výkonu práce:

Moravskoslezský kraj (akt. Polom)

Nástup:

  • ihned - dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Moravskoslezský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

CEMEX Czech Republic

Kontakt

Beáta Brdárska
Telefon: +420 735 129 634