Společnost CEMEX, přední celosvětový výrobce a dodavatel hotových betonových směsí, cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů s více než stoletou tradicí, hledá kolegu/kolegyni na pozici:

Mistr štěrkovny Hodonice

Pracovní náplň:

- Správa budov a zařízení lomu/štěrkovny
- Základní administrativa provozu
- Expedice kameniva
- Těžba a výroba kameniva
- Opravy zařízení
- Zajištění bezpečí pracovníků a také bezpečného stavu pracoviště

Očekáváme:

- Maturita technického směru (optimálně strojního; technický dozor pro hornickou činnost a ČPHZ výhodou)
- Řidičský průkaz skupiny B, C (T)
- Strojnický průkaz na kolový nakladač, nebo buldozer výhodou, svářečský či jiný průkaz výhodou
- MS Office – uživatelská znalost (Word, Excel atd.)
- Zkušenost s řízením lidí, popř. praxe z lomu či pískovny
- Zodpovědný přístup, komunikativní člověk, flexibilita

Nabízíme:

- Zázemí úspěšné mezinárodní firmy
- Odpovídající mzdové podmínky
- Zaměstnanecké výhody (bonusy, stravenka plně hrazená zaměstnavatelem, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky, kafetérie, výhodné půjčky zaměstnancům, firemní akce, aj.).

Místo výkonu práce:

Hodonice, okr. Znojmo

Nástup:

  • ihned - dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hodonice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontakt

Michaela Štefančiková